Dane firmy

https://kursrysunku.net/


Kurs rysunku technicznego warszawa • Perspektywa - Studio Rysunku


Perspektywa - Studio Rysunku

Hoża 88, 00-682 Warszawa

Tel: 501 243 591

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Z roku na rok przybywa chętnych, aby studiować architekturę. Trzeba jednak wiedzieć, że jeśli nie opanuje się dobrze rysunku architektonicznego i technicznego, szanse na zostanie studentem tego wydziału są niewielkie. Wiedzę najlepiej ugruntować albo poszerzyć w praktyce. Dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie udział w kursie albo w warsztatach. Na taki kurs rysunku technicznego w Warszawie zaprasza rekomendowane studio rysunku Perspektywa. Jak zapisać się na taki kurs? Można zrobić to online albo odwiedzić siedzibę studia przy ulicy Hożej.

Kursy odbywają się na dwóch poziomach - dla zaawansowanych i dla początkujących. Wykładowcami szkoły są dyplomowani architekci i graficy. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Wszystko dzięki temu, że nie pozostają oni w tyle za współczesnymi trendami światowymi. Śledzą je na bieżąco i zdobytą wiedzę przekazują swoim uczniom.

Warto wspomnieć, że większość uczestników kursów co roku dostaje się na wymarzone studia, ponieważ jest do nich doskonale przygotowana.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę