Dane firmy

#


Serwis komputerowy warszawa bemowo • Netadvance


Netadvance

Chmielna 132, 00-805 Warszawa

Tel: +48 22 230 2656

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Nadmiernie eksploatowany sprzęt komputerowy ma prawo w pewnym momencie ulec awarii. Jest to normalna rzecz, a problem pojawia się dopiero, kiedy na dysku znajdują się dane potrzebne nam do prowadzenia działalności. Jeżeli w grę wchodzą terminy, które nie bardzo mamy możliwość przesunąć to potrzebna jest nam doraźna pomoc. Warto w takim wypadku pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnego serwisu, który pomoże przywrócić sprzęt do poprzedniego stanu lub ewentualnie odzyskać ważne dane.

Jeżeli potrzebny jest nam dobry serwis komputerowy w Warszawie na Bemowie to warto zajrzeć na stronę internetową netadvance.pl. Firma posiada dużą wiedzę na temat naprawy sprzętu, dzięki czemu jest w stanie w krótkim czasie znaleźć i usunąć usterkę. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla firm, których praca opiera się właśnie na tego typu maszynach, a nie mają one w swoich szeregach odpowiednich fachowców.

Komentarz opublikowany przez: evyert
Dodany: 2019-06-07 12:54:43

Warszawska firma Netadvance to przede wszystkim kompleksowe usługi z zakresu serwisu komputerów czy wsparcia informatycznego. Korzystałem już z ich pomocy i mogę powiedzieć, że są dobrymi specjalistami - po prostu warto z nimi nawiązać współpracę. :)

Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę