Dane firmy

https://dobradiagnostyka.com.pl/


Badanie przewodnictwa nerwowego Gdynia cennik


DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

Armii Krajowej 44, 81-366 Gdynia

Tel: 570-040-055

Oceń firmę (4 z 19 głosów)

Krótki opis firmy:

Przybywa ludzi, którzy szukają miejsca, w jakim mogą być przeprowadzone badania w zakresie związanym z chorobami nerwów oraz mięśni. Jednym z ośrodków tego rodzaju jest gabinet Dobra Diagnostyka, jaki budzi spore zainteresowanie wśród pacjentów z rejonu Trójmiasta. Posiada on rozbudowane zaplecze sprzętowe, ale również doświadczonych specjalistów, jacy są pozytywnie oceniani przez pacjentów. To atuty, jakie odgrywają kluczowe role.

Koszty wykonania odpowiedniej w stosunku do potrzeb diagnostyki nie muszą być znaczne. Jeśli tematem jest badanie przewodnictwa nerwowego w Gdyni, to cennik w tym przypadku wypada korzystnie, co dla pacjenta stanowi ważną informację. Można zatem liczyć na to, że przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu zostanie postawiona trafna diagnoza w zakresie kondycji nerwów. Dzięki temu możliwe będzie dalsze ewentualne leczenie.

Komentarz opublikowany przez: nethu
Dodany: 2018-08-28 15:52:44

Jeśli chodzi o badania przewodnictwa nerwowego, to w tym miejscu w Gdyni wykonują je profesjonalnie. Dysponują nowoczesnym sprzętem oraz kadrą specjalistów.

Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

DentiCo


Kołobrzeska 5, Gdańsk

Sklep Medyk


Biegańskiego 10, Gdańsk

Wyszukaj firmę