Dane firmy

https://suncode.pl/zastosowania/plus-workflow/


Suncode | System zarządzania dokumentami


Suncode

Józefa Kraszewskiego 30, 60--51 Poznań

Tel: + 48 (61) 8200-449

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Potrzebny Ci dobry system zarządzania dokumentami, który spełni Twoje oczekiwania i wysokie wymagania? Postaw na systemy oferowane przez SUNCODE - firmę, która przede wszystkim stawia na funkcjonalność!

Poznańskie przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych systemów IT, dzięki którym już nie jedna firma usprawniła swoje działania. Co ważne, do każdego zlecenia podchodzą oni bardzo profesjonalnie, przeprowadzając wcześniej odpowiednią analizę, dzięki której są w stanie wypunktować najważniejsze potrzeby firmy. Takie podejście gwarantuje, że ostatecznie wdrożony system spełni wszelkie oczekiwania przedsiębiorstwa i pozwoli na komfortową i sprawną pracę z najważniejszymi dokumentami obiegającymi działy firmy. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać dzięki odpowiedniemu systemowi IT, wdrożonemu także i w Twoim biznesie. 

Komentarz opublikowany przez: Amelia Wróbel
Dodany: 2018-08-30 13:58:45

Taki system zarządzania dokumentami w formie cyfrowej bardzo przypadł do gustu wszystkim pracownikom firmy a zwłaszcza w dziale księgowości, administracji i windykacji jest on chwalony.

Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Wyszukaj firmę