Dane firmy

https://spszamba.pl/


Producent szamb betonowych


Producent szamb System Plus

Polna 8, 26-800 Białobrzegi

Tel: 509-600-610

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma System Plus od wielu lat działa w branży komunalnej. Specjalizuje się w kompleksowej produkcji szamb. Dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy potrafi w pełni rozumieć potrzeby inwestorów prywatnych oraz partnerów biznesowych. Stawia na surowe kryteria selekcji materiałów oraz metod wytwarzania. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a zamawiający mogą liczyć na pełne wsparcie zarówno w procesie projektowym, jak również podczas transportu czy montażu. Zawsze w świetnych cenach.

Oferta w pełni odpowiada na wymogi dzisiejszego rynku. Firma cieszy się rozpoznawalnością jako producent szamb betonowych o wyróżniających parametrach. Do ich zalet należą duża masa zapewniająca stabilność i odporność na wypchnięcie przez wody gruntowe oraz
solidna konstrukcja. Jest ona odporna na korozję, rozpad i rdzę. Do tego dochodzi szczelność zapobiegająca zanieczyszczeniu środowiska i nieprzyjemnym zapachom. Wszystko to przy stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do dostępnych alternatyw.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę