Dane firmy

https://www.zameh.pl/oferta/uslugi-cnc/


CNC usługi


Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.

Kłodzka 10, 58-210 Łagiewniki

Tel: 74 89 39 372

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działając z powodzeniem na polskim rynku już od wielu lat, realizator ogłaszający się na stronie internetowej zameh.pl stara się na bieżąco rozszerzać swoją ofertę w taki sposób, by trafiała ona w potrzeby jego klientów. Obecnie zakres świadczeń obejmuje kompleksową obróbkę metali CNC. Usługi te są zróżnicowane i dopasowane do indywidualnych wymagań zlecającego. 

Na jakość przeprowadzanych realizacji ma wpływ kadra doświadczonych i kompetentnych specjalistów (inżynierów, tokarzy, spawaczy, mechaników), którzy na co dzień korzystają z nowoczesnego sprzętu pozwalającego wykonać obróbkę w znacznie szybszy i bardziej efektywny sposób, zachowując jednocześnie odpowiednie proporcje wyrobu oraz zapobiegając powstawaniu strat materiału. 

Dbając o konkurencyjność rynkową, firma podejmuje się wykonania zamówienia jednorazowego lub cyklicznego. Chętnie podejmie współpracę długoterminową jako dostawca określonych partii obrobionego surowca do przedsiębiorstw, w których nastąpi jego dalsze wykorzystanie. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

BREDER POLSKA


Porazińskiej 23, Poznań

Wyszukaj firmę