Dane firmy

https://www.freehold.pl/rzeczoznawca-majatkowy/


Rzeczoznawca majątkowy pruszków | FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga


FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga

Powstańców Śląskich 48, 01-381 Warszawa

Tel: 730 546 454

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Podczas starania się o kredyt mieszkaniowy, należy dostarczyć do banku wymaganą przez placówkę dokumentację. Jednym z niezbędnych do przedstawienia dokumentów jest wycena nieruchomości. Tego typu usługa, którą realizuje rzeczoznawca majątkowy z Pruszkowa, jest dostępna na stronie internetowej freehold.pl.

Warto zadbać, by powyższa ekspertyza była wykonana przez sprawdzonego zleceniobiorcę, który posiada odpowiedni sprzęt, specjalistyczną wiedzę i umiejętności w wykonywaniu koniecznych pomiarów nieruchomości oraz gwarantuje poświadczenie swojej pracy, które jest respektowane w bankach jako wiarygodny dokument potwierdzający status danego budynku. Na podstawie przedstawionych wyliczeń banki określają także inne, istotne dla klienta parametry, jak choćby wysokość ubezpieczenia czy samą wartość kredytu. 

Prawidłowo przeprowadzona wycena to również pewność, że w przypadku dalszego zbycia budynku przedstawiona nowemu właścicielowi dokumentacja budowlana będzie kompletna. Pozwoli to na sprawne załatwienie koniecznych formalności, a tym samym szybką finalizację transakcji sprzedaży. 

 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę