Dane firmy

http://naturalne-izolacje.pl/uslugi/


http://naturalne-izolacje.pl/ • Ocieplenie z celulozy


Naturalne Izolacje - Ocieplanie Domów

Papiernia 8, 43-450 Ustroń

Tel: +48 796 434 674

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Nowoczesne i efektowne domy szkieletowe, oparte na drewnianej konstrukcji, to coraz częściej wybierana przez klientów opcja na posiadanie własnych czterech kątów. Swoją popularność tego rodzaju budynki zawdzięczają przede wszystkim szybkości, z jaką powstają oraz możliwości ich wykonania nawet podczas zimowych miesięcy, gdyż nie wymagają one fundamentów. Dom szkieletowy może być gotowy do zamieszkania nawet w przysłowiowe 100 dni. Aby służył długo, warto zadbać także o odpowiednią izolację ścian. Doskonale sprawdzi się tutaj ocieplenie z celulozy. 

Tego typu rozwiązanie klient może znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej naturalne-izolacje.pl. Proponowane tam usługi to wysokiej klasy rozwiązania, które charakteryzują się trwałością, doskonałą jakością produktów, które są używane podczas wykonywania zlecenia oraz pełnym zaangażowaniem w każdy, nawet najmniejszy aspekt zamówienia złożonego przez klienta. 

Na podanej stronie przedstawiono ekologiczne możliwości ociepleń oraz izolacji także w standardowych domach murowanych. Izolacje można wykonać na ścianach lub też poddaszach.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

EuroFrance


Ks.Brzóski 127, Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Wyszukaj firmę