Dane firmy

#


Regały sklepowe


Hurtownia "DUŚKA"

Wilenko 18, 66-200 Świebodzin

Tel: 501 016 049

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jeśli zamierzasz otworzyć sklep z odzieżą, to obowiązkowo powinnaś zaopatrzyć się w estetyczne i solidne regały sklepowe, na których będziesz mogła doskonale wyeksponować swój asortyment. Nie wiesz, gdzie takie regały najlepiej zakupić, żeby należycie spełniały swoje funkcje? Zajrzyj na manekiny.biz.pl, stronę internetowej hurtowni, która oferuje bardzo rozległy asortyment tych produktów. Możesz wybierać spośród regałów:

  • wolnostojących
  • przyściennych
  • metalowych.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem są regały metalowe, które są skręcane przy pomocy specjalnego klucza, dołączonego do zestawu. Można je składać na różne sposoby, w zależności od rodzaju wnętrza. Funkcjonalnym rozwiązanie są też regały przyścienne, które można dowolnie przestawiać, są one stabilne i nie wymagają mocowania do ścian. Oferowane regały mają różne wymiary, są to najczęściej regały 2, 3 i 4-metrowe, a niektóre z nich mają regulowane poprzeczki.

Komentarz opublikowany przez: Mikołaj Cieślak
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Otwierając butik z odzieżą, potrzebne mi były regały sklepowe. więc skontaktowałem się z hurtownią "DUŚKA", od której także zakupywałem manekiny na odzież i wszystko sfinalizowałem bardzo szybko.

Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Węgier Glass


Szklarska 39, Żary

AKP PROGRESS Spółka z o.o.


K. Szymanowskiego 1C, Nowa Sól

Demar Tomiak


Budowlana 6, Zielona Góra

Wyszukaj firmę