Dane firmy

#


Instalacje fotowoltaiczne Poznań cena


Solarika Sp. z o.o. Sp. k.

Sierakowska 14, 60-367 Poznań

Tel: 575 727 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Niezależność, notowanie oszczędności i świadomość ekologicznego życia to tylko niektóre zalety, jakie uzyskuje każdy, kto postanowi zainwestować w systemy przeznaczone do produkcji prądu z promieni słonecznych. Instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu w dobrej cenie wykonują specjaliści z firmy Solarika. Jest to przedsiębiorstwo, które zdobywa same pozytywne opinie od swoich klientów. Doceniają oni szybkie wykonanie prac, zachwycającą wydajność sprzedawanych układów oraz świadczenie pomocy w zakresie uzyskania dofinansowania. 

Ogniwa fotowoltaiczne skupiają w sobie fotony, a następnie przyczyniają się do wywoływania w ich obrębie ruchu, co przekłada się na wytwarzanie różnicy potencjałów, a zatem powstawanie prądu. Nie jest to jeszcze ta energia, którą zapewnia elektrownia. Musi ona bowiem zostać przekształcona z formy stałej w zmienną. Za to zadanie odpowiada falownik. 

Systemy tego typu pozwalają na zasilanie gospodarstwa domowego przez cały rok. Ich użytkownicy praktycznie nie muszą korzystać z prądu dostarczanego z sieci, co sprawia, że nie płacą oni rachunków. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Wyszukaj firmę