Dane firmy

#


Śruby do kół


CCS

Brzozowa 35, 26-900 Kozienice

Tel: 600 899 598

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Tuningowanie pojazdów wymaga sięgania po najlepiej dopasowane i profesjonalnie wykonane komponenty, nawet gdy mowa o drobnych, pozornie mniej istotnych częściach. Z punktu widzenia komfortu, bezpieczeństwa czy dynamiki jazdy każdy detal ma ogromne znaczenie, dlatego nie warto oszczędzać na podzespołach. Jeśli przerabiać samochód, to jedynie dla jak najlepszego efektu końcowego, bez zbędnego ryzyka czy półśrodków.

W sklepie polskiego producenta durarace.com można zamówić między innymi śruby do kół, które gwarantują montaż na najwyższym poziomie. To zarówno „stożki”, jak i „kule” - dwa popularne, ale różniące się warianty wykorzystywane podczas tuningu czy serwisu.

Jak można się przekonać, odwiedzając sklep pod wskazanym wyżej adresem, ceny śrub nie są wygórowane, choć produkty cechują się doskonałą jakością wykonania. Warto zwrócić uwagę na różnice w wymiarach, ponieważ przy przeróbkach związanych z kołami nie ma miejsca na błędy ani niedopatrzenia. W tym samym miejscu można zamówić również dystanse, adaptery oraz nakrętki.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę