Dane firmy

#


Outsourcing IT • Komputronik Biznes Warszawa


Komputronik Biznes

al. Jerozolimskie 181A, 02-222 Warszawa

Tel: +48 502 337 693

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jak uchronić się przed utratą danych w firmie? Jest to ważne nie tylko dla przedsiębiorstw, dla każdego dane posiadane na komputerze są ważne, bez względu na to, czy chodzi o rozliczenia księgowe, czy na przykład różnego rodzaju dokumenty i pliki tekstowe. Czasami utrata takich danych, na przykład na skutek awarii systemu czy sprzętu, powoduje całkowity paraliż działalności firmy, czasami także może pociągać to za sobą poważne konsekwencje, na przykład prawne.

By zabezpieczyć się przed takimi zdarzeniami, trzeba podjąć odpowiednie kroki prewencyjne. Dobrze będzie na przykład zrobić back up danych. W Warszawie znaleźć można pomoc w tym zakresie w postaci usług oferowanych przez firmę komputronikbiznes.pl. Ma ona bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o zwiększanie bezpieczeństwa danych na rzecz firm i wie, jak bardzo jest to ważne.

Komentarz opublikowany przez: ofeti
Dodany: 2018-08-29 14:34:10

Dla mnie Komputronik Biznes to wysoki poziom świadczonych usług, np. w dziedzinie bezpieczeństwa danych czy outsourcingu druku. Nasza współpraca z nimi układa sie bez żadnych zakłóceń.

Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Wyszukaj firmę