Dane firmy

#


Warszawa Ochota - Przeprowadzki


Taxi Bagażówka

Modlińska 6, 03-216 Warszawa

Tel: 783 737 317

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zamieniasz swoje mieszkanie na Warszawskiej Ochocie na dom na przedmieściach stolicy? Musisz zorganizować jak najszybciej transport, który przewiezie wszystkie dokumenty, sprzęty i meble z starego biura do nowego? Powierz to zadanie w ręce specjalistów z firmy taxibagazowka.com! Z ich pomocą na pewno szybko uporasz się z przeprowadzką. To profesjonaliści, którzy bez problemu oszacują jak dużo czasu i miejsca na samochodzie potrzeba aby przewieźć wszystkie Twoje rzeczy pod nowy adres. 

Nieważne czy zmieniasz mieszkanie na dom czy Twoja firma przenosi się do nowego biura. Dla firmy Taxi Bagażówka przeprowadzki z Warszawskiej Ochoty, Pragi czy jakiejkolwiek innej dzielnicy to codzienność. Skorzystaj z ich usług i nie martw się więcej czy Twoje rzeczy dotrą na miejsce w terminie i w dobrym stanie. Z nimi masz gwarancję, że wszystkie rzeczy będą nienaruszone i pojawią się pod nowym adresem idealnie na czas. 

Komentarz opublikowany przez: Lidia
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Zaufałam firmie Taxi Bagażówka przy transporcie mebli i sprzętów w trakcie przeprowadzki z mieszkania do nowego domu. Pracownicy szybko i ostrożnie przetransportowali wszystko, tym samym ten etap przeprowadzki będę miło wspominać.

Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Wyszukaj firmę