Dane firmy

https://medami.pl/


https://medami.pl/ | Poradnia Gdynia


"MEDAMI" Teresa Derebecka

Starowiejska 45, 81-363 Gdynia

Tel: 515 151 993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Coraz więcej osób w Polsce ma problem z tarczycą. Jej niedoczynność może prowadzić do choroby o podłożu autoimmunologicznym typu Hasmihoto. W początkowym stadium zwykle nie daje żadnych niepokojących objawów, z czasem powodując m.in.

  • wypadanie włosów,
  • zaburzenia cyklu miesiączkowego,
  • ciągłe uczucie zimna,

a nawet stany depresyjne. Jeśli odczuwasz ogólny spadek formy lub ciągle jesteś przemęczony, co zwalasz na karby przepracowania, może powinieneś udać się do dobrego lekarza, który skieruje Cię na wykonanie badań kontrolnych.

Szukasz dobrego specjalisty w Gdyni? Endokrynologia zajmuje się zaburzeniami pracy układu dokrewnego, czyli wydzielaniem hormonów przez tarczycę czy trzustkę. Rolą lekarza jest znalezienie przyczyny tego zaburzenia oraz leczenie go za pomocą dostępnych, innowacyjnych metod diagnostycznych. Możesz umówić się na wizytę i skorzystać z usług nowoczesnego centrum medycznego. Na stronie medami.pl dowiesz się, jaki jest pełen zakres usług świadczonych przez wykwalifikowany personel, a także zapoznasz się z przykładowym cennikiem, który obejmuje konsultację i wizytę domową.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

DentiCo


Kołobrzeska 5, Gdańsk

Sklep Medyk


Biegańskiego 10, Gdańsk

Wyszukaj firmę