Dane firmy

https://www.optykrozmus.pl/marki-soczewek-kontaktowych/soczewki-kontaktowe-acuvue/


Soczewki kontaktowe acuvue


Optyk Rozmus Eye Care

Piastowska 3, 43-200 Pszczyna

Tel: 32 447 01 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem czy to pracując, grając czy surfując po sieci, Twoje oczy potrzebują odpowiedniej ochrony. Renomowana marka Johnson&Johnson stworzyła wysokiej klasy soczewki kontaktowe Acuvue odpowiednie zarówno dla osób krótkowzrocznych, dalekowzrocznych, a także tych, które cierpią na astygmatyzm, jak i prezbiopie.

Silikonowo-hydrożelowa formuła powoduje większą przepuszczalność tlenu, nie wysuszając przy tym oka i nie podrażniając śluzówki. To szczególnie ważne w przypadku osób ze skłonnościami do alergii lub tych, które pracują w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Na stronie optykrozmus.pl zapoznasz się z ofertą soczewek kontaktowych Acuvue Oasys, Acuvue Moist, Acuvue TruEye lub innych szkieł, wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Dostępne są również w wersji jednodniowej oraz 2-tygodniowej. Zadbaj o swój komfort i zamień okulary na nowoczesne szkła kontaktowe. Codzienna wymiana soczewek oraz ich właściwa pielęgnacja pozwoli uchronić się przed drobnoustrojami, oraz zanieczyszczeniami powietrza, które mogą powodować podrażnienia czy zakażenie oczu.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

EuroFrance


Ks.Brzóski 127, Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Wyszukaj firmę