Dane firmy

https://www.kalibrujemy.pl/content/26-sklep-serwis-alkomatow-lodz


Alkomaty w Łodzi


MOJSZPIEG Michał Dziak

Fabryczna 16H, 53-609 Wrocław

Tel: 717128306

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy kierowca powinien mieć w samochodzie urządzenie, dzięki któremu łatwo i szybko sprawdzi zawartość alkoholu w swoim organizmie. Nikt nie powinien wsiadać za kółko, jeżeli nie jest pewny swojej trzeźwości. 

Takie urządzenia proponuje swoim klientom firma Kalibrujemy. Oferta dostępna jest w stronie internetowym, zatem dany produkt może być wysłany do wielu miast - Poznania, Krakowa czy Łodzi. Alkomaty to urządzenia niezbędne w wielu przypadkach, a ich posiadanie z pewnością uratowało niejednego kierowcę. 

Firma Kalibrujemy zajmuje się także serwisem takich urządzeń - każde z nich musi być poddawane co jakiś czas kontroli, aby wykluczyć całkowicie margines błędu. 

Więcej informacji na temat tej firmy oraz oferowanych przez nią produktów znajdą Państwo na stronie internetowej kalibrujemy.pl. Zapraszamy!

Komentarz opublikowany przez: mussec
Dodany: 2018-10-31 13:14:55

Myślę, że oferta kalibracji lub zakupy alkomatu od tej firmy to strzał w dziesiątkę. Tym bardziej, że są bardzo doświadczeni w tej dziedzinie. Jestem w posiadaniu jednego z modeli, który został zakupiony właśnie u nich i co tu dużo mówić - przydaje się do samokontroli by nie wsiadać za kółko z promilami.

Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Football Freestyle Dawid Pajor


Wyszyńskiego 22, Wrocław

Smaczna Paczka


Karłowicza 10, Katowice

2Koła & Ski


Szkolna 56, Suchy Las / Poznań

Wyszukaj firmę