Dane firmy

http://www.niszczarki24.pl/niszczarki.html


Niszczarka do papieru | http://www.niszczarki24.pl/


Niszczarki24.pl

Handlowa 4B, 37-450 Stalowa Wola

Tel: 15 844 13 44

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Coraz więcej klientów zamawia produkty w sklepie Niszczarki24.pl i nie ma w tym nic zaskakującego. Polecany sprzedawca dysponuje szeroką gamą najwyższej jakości urządzeń, wśród których z łatwością znaleźć można świetnie oceniane modele marki Fellowes. Aktualnie zaliczane są one do światowej czołówki i z tej przyczyny są powszechnie wykorzystywane w biurach największych i najbardziej prestiżowych firm w wielu krajach. Teraz można je nabyć w znakomitej cenie.

Solidna i wydajna niszczarka do papieru jest szalenie przydatna. Pozwala w sposób szybki i łatwy pozbywać się sporych ilości papierowych dokumentów czy niepotrzebnych materiałów, które z różnych względów nie powinny być po prostu wyrzucane do śmieci. Celem ochrony danych czy tajemnic firmy znacznie bezpieczniej jest je zniszczyć, a powstałe w ten sposób resztki bez obaw umieścić w pojemniku na papierowe odpady.

Komentarz opublikowany przez: nentella
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Zakup markowej niszczarki do papieru to dobra inwestycja w wydajne urządzenie oraz zapobieżenie wyciekowi wrażliwych danych(, które mogły by się dostać w niepowołane ręce).

Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Firma Handlowa AWANGARDA


Wincentego Pola 34, Przemyśl

Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY


Nowosiółki 30, Hoczew

Fck-Auto


Złota Góra 19, Radymno

Wyszukaj firmę