Dane firmy

https://hydro-kreft.pl/hydraulik-pomorskie/puck/


Usługi hydrauliczne Puck | Hydro-Kreft


Hydro-Kreft

Sławoszyno, Floriana Ceynowy 30, 84-110 Krokowa

Tel: 503 479 031

Oceń firmę (3 z 2 głosów)

Krótki opis firmy:

Poszukujesz dobrej firmy hydraulicznej, z która mógłbyś nawiązać długotrwałą współpracę? Prowadzisz firmę i zależy Ci na znalezieniu sprawdzonego hydraulika, który w razie potrzeby przyjechałby do Ciebie i naprawił różnego rodzaju usterki związane z instalacją hydrauliczną i kanalizacją? W takim razie świetnie się składa, bo możemy polecić Ci dobrą i znaną firmę hydrauliczną, jaką jest HYDRO-KREFT. To znane i cenione przedsiębiorstwo, które cieszy się ogromną popularnością oraz zaufaniem wśród swoich klientów. Każdy, kto choć raz skorzystał z ich pomocy poleci ich usługi hydrauliczne w Pucku i okolicy oraz potwierdzi, że w całym województwie pomorskim nie znajdziesz równie dobrej firmy hydraulicznej z tak konkurencyjną ofertą. 
Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem hydro-kreft.pl i sprawdź sam. Ich oferta jest bardzo szeroka i dotyczy nie tylko instalacji hydraulicznych, ale również kanalizacji, montażu urządzeń sanitarnych oraz także instalacji gazowych i CO. 

Komentarz opublikowany przez: Marcelina Wojciechowska
Dodany: 2018-05-24 12:17:39

U mnie była bardzo dobra firma hydrauliczna, która szybko i sprawnie podjęła się próby uratowania mojej awarii wodnej w łazience.

Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

Grupa EGA


Żaglowa 24, Gdańsk

Artnet Sp. z o.o.


Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Wyszukaj firmę