Dane firmy

https://www.varia-poznan.pl/PL-H29/Sklep/Search/catID=103/kable-ekg.html


Kable do aparatów EKG - http://www.varia-poznan.pl/


Varia

Witkowa 3, 62-090 Rokietnica k/Poznania

Tel: (61) 81 45 203

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Najlepszy sprzęt medyczny charakteryzuje się niezawodnością oraz trwałością przez wiele lat. Poprawne funkcjonowanie całego urządzenia medycznego zależy w dużej mierze od kabli do aparatów, dlatego warto wybierać modele najwyżej jakości. Taką propozycję przygotowała hurtownia zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronie: varia-poznan.pl. Tym, co wyróżnia firmę Varia od konkurencji to innowacyjne rozwiązania dla wszelkich placówek medycznych w optymalnych cenach.

W asortymencie hurtowni znajdziemy szeroki zakres akcesoriów, takich jak: kable do aparatów ekg, papiery rejestracyjne, elektrody, czujniki tlenowe i czujniki temperatury, a także wiele innych przydatnych produktów. Ponadto hurtownia oferuje bogaty wybór certyfikowanych sprzętów medycznych wielu znanych i cenionych marek. 

Komentarz opublikowany przez: eysomim
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Sprzęt, który dostępny jest w placówkach medycznych, powinien być niezawodny przez wiele lat - służy przecież do diagnozowania pacjentów. Sądzę, że akcesoria do niego powinny być kupowane u sprawdzonych dostawców, którzy mają w swojej ofercie znane i sprawdzone marki.

Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

PROMAG S.A.


Romana Maya 11, Poznań

Wyszukaj firmę