Dane firmy

http://uslugi-minikoparka.com/23/71/72/Sprzet-Minikoparka.html


Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO • Usługi minikoparką kraków


Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

Tytusa Chałubińskiego 27, 30-698 Kraków

Tel: 507088150

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Klienci coraz częściej cenią w pierwszej kolejności te firmy, jakie potrafią połączyć fachowe podejście z dobrym cennikiem. Nie zawsze jest o to łatwo, ale możliwości w tym zakresie jest coraz więcej. Także w szeroko rozumianej branży budowlanej. Strona Uslugi-Minikoparka.com prezentuje ofertę niezwykle opłacalnych działań obejmujących takie kwestie jak wykonywanie wykopów pod rury, kable czy inne elementy infrastruktury. Wszystko przebiega sprawnie i z troską o interes klientów.

Dlaczego ta propozycja na gruncie Małopolski wyróżnia się na plus? Głównie dlatego, że usługi minikoparką w Krakowie przez długi czas były kojarzone ze znacznymi kosztami i długim czasem oczekiwania na realizację. W tym przypadku nie trzeba martwić się o żadną z tych kwestii, ponieważ wszystkie zlecenia są realizowane na bieżąco. Niska cena to z kolei dodatkowy atut, który w przypadku wielu inwestycji okazuje się kluczowym.

Komentarz opublikowany przez: Przemysław Wysocki
Dodany: 2018-04-19 08:56:51

U nas w firmie właśnie musieliśmy przekopać się pod kablami wysokiego napięcia i wtedy firma WOŻONKO przyszła nam z pomocą. Jednym słowem - profesjonalizm.

Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Obligum Debt Management


Łobzowska 35, Kraków

NopaBud


os. M. Wadowity 6, Wadowice

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, Nowy Sącz

Wyszukaj firmę