Dane firmy

https://www.aptekawsieci.pl/pl/p/Harmonella-Kapsulki-30szt/29416


Harmonella cena • Aptekawsieci


Malaya Sp. z o.o.

Mickiewicza 18, 47-400 Racibórz

Tel: 324151467

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Leki hormonalne niestety często mają wiele skutków ubocznych. Jeśli stosujesz antykoncepcję hormonalną lub kurację hormonalną zastępczą, to powinnaś pamiętać, aby zażywać również lek osłonowy. Musi być to lek, który został przygotowany specjalnie z myślą o kobietach, które stosują hormony. Dzięki temu Twój organizm będzie chroniony przed niepożądanymi skutkami ubocznymi hormonów i znacznie poprawi się Twoje samopoczucie.
Jeśli do tej pory nie słyszałaś jeszcze o lekach osłonowych przy kuracji hormonalnej, to koniecznie musisz zajrzeć do internetowej apteki Apteka w Sieci, pod adres aptekawsieci.pl i sprawdzić wszystkie ważne informacje na temat leku harmonella. To sprawdzony preparat, którego działanie zostało potwierdzone przez wiele zadowolonych pacjentek. Dodatkowo suplement diety Harmonella jest w bardzo dobrej cenie, do kupienia w aptekach internetowych lub stacjonarnych.
Zacznij chronić swój organizm. Zadbaj o swoje zdrowie i zacznij stosować lek osłonowy przy kuracji hormonalnej. Jest on tak samo niezbędny, jak tabletki osłonowe przy atybiotykoterapii!

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

EuroFrance


Ks.Brzóski 127, Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Wyszukaj firmę